Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Magazynier - 2 stanowiska

Trade Furniture Solutions
Poznań
praca stacjonarna
5941 dni temu

Ogłoszenie numer: 41128, z dnia 2008-02-22

Trade Furniture Solutions jest młodą, dynamiczną firmą z siedzibą w Irlandii, zapewniającą innowacyjne rozwiązania w sektorze mebli biurowych. Firma, będąc już rozpoznawalną marką na rynku irlandzkim, w związku z dalszym rozwojem nabyła 5000 m2 powierzchni magazynowej klasy A w pobliżu autostrady A2 łączącej Polskę z Niemcami. Uruchomienie nowego europejskiego centrum dystrybucji o powierzchni składowania dla 8 100 palet planowane jest na kwiecień 2008 r. W związku z powyższym przedsięwzięciem firma planuje zatrudnić dwóch magazynierów, których zadaniem będzie pomoc na etapie uruchomienia i w dalszej działalności nowego ośrodka.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Magazynier będzie pełnić istotną rolę umożliwiając firmie wykorzystanie jej pełnego potencjału oraz służąc pomysłami w zakresie właściwego funkcjonowania i rozwoju magazynu. Będzie odpowiedzialny za działanie całego magazynu, począwszy od kontroli przyjmowanego towaru i zarządzania zapasami po kompletowanie i załadunek wychodzących zamówień.

Wymagania

Od kandydatów wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość przepisów BHP; uprawnienia do obsługi wózków widłowych. Kandydaci powinni również posiadać umiejętności interpersonalne, świetne zdolności organizacyjne przy zorientowaniu na realizację priorytetowych celów, wykazać się dokładnością oraz inicjatywą.

Oferujemy

Proponujemy Panstwu prace w nowej firmie na polskim rynku. W mlodym i dynamicznie rozwijajacym sie zespole.Gdzie beda mogli Panstwo rozwijac i wykorzystywac swoje umiejetnosci! W zamian oferujemy prace w milej atmosferze z adekwatnym wynagrodzeniem.