Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier – branża motoryzacyjna

OPOLTRANS Spółka z o.o.

Opole

125 dni temu

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm transportowych i serwisów samochodowych w części zamienne i usługi. Jest importerem części zamiennych z całego świata i obsługuje docelowo wiele tysięcy firm transportowych, serwisowych i handlowych w kraju i w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Opole
Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
  • Utrzymywanie porządku na magazynie
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe związane z branżą motoryzacyjną
  • Podstawowa znajomość części motoryzacyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • Zaangażowanie i inicjatywa
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier