Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Magazynier - Kierowca

Firma Handlowa TOMEK
Poznań
praca stacjonarna
6129 dni temu

Ogłoszenie numer: 31685, z dnia 2007-07-23

Więcej informacji na temat Firmy Handlowej TOMEK można znaleźć na http://www.tomek.com.pl/

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: TO/MK/01/07/2007

Opis stanowiska

Do naszego Oddziału w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko magazynier-kierowca. Do jego obowiązków należeć będzie: * kompleksowa obsługa klientów w dziale magazynowania * przyjmowanie dostaw * dostarczanie asortymentu do klientów

Wymagania

Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania: * Mile widziane doświadczenie w branży instalacyjnej, technicznej, budowlanej, * Uprawnienia na obsługę wózków widłowych * Prawo jazdy kat. B,C * Wysoka kultura osobista, zdolność współpracy, zdolności organizacyjne * Dyspozycyjność

Oferujemy

Oferujemy atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się strukturze, zapewniając intensywny rozwój osobisty i zawodowy, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy.