Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier Lotniczy

LS Technics

Warszawa

65 dni temu

miejsce pracy: Warszawa

LS Technics #więcej niż praca! Jesteśmy w Polsce Liderem w obsłudze statków powietrznych. Obsługujemy największe i najbardziej prestiżowe linie lotnicze świata. Pracujemy z najlepszymi. Zatrudniamy ponad trzystu wykwalifikowanych pracowników, dbając o bezpieczeństwo podróżujących pasażerów. Gwarantujemy stabilną pracę, na dobrych warunkach finansowych i w wyjątkowym miejscu, gdzie każdy dzień przynosi nowe wrażenia.

Poszukujemy pracowników na stanowisko Magazynier lotniczy w Pyrzowicach i Warszawie w firmie działającej od wielu lat na rynku obsługi technicznej statków powietrznych.

Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie dostaw
  • Przygotowywanie wysyłek
  • Wydawanie materiałów i narzędzi do bieżącej obsługi
  • Relokacja towarów na magazynie
  • Aktualizacja danych w systemach komputerowych
  • Inwentaryzowanie magazynów
Oferujemy:
  • Pracę od zaraz,
  • Umowa o pracę,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Pracę pełną nowych wyzwań,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego – dobra w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Outlook)
  • Prawo jazdy kat.B
  • Uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane
  • Niekaralność
  • Doświadczenie w pracy na magazynie – mile widziane
  • Dyspozycyjność – praca zmianowa
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182.)”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (778)
Wałbrzych (46)
Legnica (114)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (195)
Toruń (116)
Lubelskie:
Lublin (218)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (872)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (1947)
Radom (148)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (148)
Nysa (62)