Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Kompania Piwowarska S.A.

Swarzędz

171 dni temu

W związku z przygotowaniami do nowego sezonu Kompania Piwowarska S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Swarzędz
Zadania:
  • zaopatrzenie linii rozlewniczych w opakowania i materiały pomocnicze (kapsle, etykiety, itd.) oraz odbiór produktu gotowego
  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
  • wydawanie i przyjmowanie opakowań zgodnie z przyjętymi zasadami
  • przestrzeganie zasad BHP
  • dbałość o powierzony sprzęt (wózek, skaner, radiostacja)
  • inne prace pomocnicze
Oczekiwania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenie w pracy z obsługą wózka widłowego (mile widziane z obsługą wózka dwupaletowego)
  • mile widziane posiadanie książeczki sanepidu
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferta:
  • umowa na czas określony – okres sezonu
  • możliwość zatrudnienia po sezonie
  • praca dla kobiet i mężczyzn
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + większe niż ustawowe dodatki za II i III zmianę)
  • deputat piwny (zgrzewka piwa na miesiąc)
  • bezpłatny dostęp do pubu pracowniczego
Kompania Piwowarska skupia trzy browary o wieloletniej historii: Tyskie Browary Książęce (rok założenia - 1629), Browar Dojlidy w Białymstoku (1768) i Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895). To w nich warzymy najchętniej wybierane przez Polaków piwa, między innymi: Żubra, Tyskie, Lecha, Dębowe, Redd'sa oraz kolekcję specjalności Książęcego. Sprawdzone receptury, naturalne składniki, nieskazitelna czystość w naszych browarach a przede wszystkim umiejętności doświadczonych piwowarów - to wszystko sprawia, że warzone przez nas piwa są cenione w Polsce i za granicą. Jako firma odpowiedzialna społecznie troszczymy się o ludzi i środowisko wokół nas. Realizując strategię „Postaw na piwo” promujemy odpowiedzialność i umiarkowanie w spożywaniu alkoholu, szkolimy sprzedawców, oszczędzamy wodę i energię, wspieramy rozwój naszych partnerów biznesowych i angażujemy się w wolontariat. Mamy zaszczyt być sponsorem wielu lokalnych drużyn.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (769)
Wałbrzych (51)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (129)
Lubelskie:
Lublin (223)
Chełm (39)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (953)
Tarnów (69)
Nowy Sącz (56)
Mazowieckie:
Warszawa (2068)
Radom (183)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (82)