Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier - Operator wózka widłowego

Klient portalu Praca.pl

Kalisz

158 dni temu

Ogłoszenie numer: 1942235, z dnia 2018-04-16

Dynamicznie rozwijająca się na polskim rynku firma z Krakowa (branża sanitarno- grzewcza), poszukuje osób na magazyn w Kaliszu na stanowisko: magazynier z kat. B oraz z uprawnieniami na wózki widłowe.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Kalisz

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie kontroli zgodności wychodzących towarów z zamówieniami
  • i specyfikacjami,
  • Przestrzegania procedur magazynowania towarów,
  • Dbanie o odpowiednie magazynowanie produktów firmy zgodnie z wyznaczonymi standardami,
  • Dyspozycyjność.

Wymagania

  • UPRAWNIENIA NA KIEROWANIE WÓZKAMI WIDŁOWYMI,
  • MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ BRANŻY HYDRAULICZNEJ,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uregulowany stosunek do służby wojskowej,
  • Referencje z poprzednich miejsc zatrudnienia,
  • Dobra kondycja fizyczna i stan zdrowia,
  • Preferowane osoby z ustabilizowaną sytuacją rodzinną,
  • Uczciwość, systematyczność,
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie,
  • Odpowiedzialność, rzetelność, lojalność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Bardzo dobre wynagrodzenie.

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier