Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

ROHLIG SUUS Logistics SA

Olsztyn

9 dni temu

Miejsce pracy: Olsztyn
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę
  • Wyrobienie uprawnień na wózki unoszące
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe i inne)
Obowiązki:
  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Kompletacja ładunków na magazynie
  • Kontrola jakościowa przygotowanego towaru
  • Obsługa wysokiego składu
  • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków
  • Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
  • Punktualność, dokładność

Osoby zainteresowane prosimy
o przesyłanie aplikacji klikając:

Administratorem danych jest ROHLIG SUUS Logistics S.A z siedzibą w Warszawie 02-235, Równoległa 4A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

ROHLIG SUUS Logistics SA to jeden z najszybciej rozwijających się operatorów logistycznych w Polsce. Zajmujemy się szeroko pojętym zarządzaniem logistyką i transportem. Realizujemy procesy logistyczne w oparciu o transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy oraz infrastrukturę magazynową. Znajdujemy się z ścisłej czołówce przedsiębiorstw świadczących kompleksowe usługi TSL.

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Aplikujesz na ogłoszenie