Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier / Operator wózka widłowego

Trenkwalder

Łódź, Widzew

5 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, Widzew
Nr ref.: MAG/LODW/0619
Obowiązki:
  • rozładunek i załadunek dostaw,
  • transport wewnętrzny po hali produkcyjnej,
  • sprawdzanie zgodności przygotowanych wysyłek produktów z zamówieniami,
  • prowadzenie procesów kompletacyjnych w systemie WMS,
  • obsługa dokumentacyjna przyjęć oraz wydań towarów w systemach informatycznych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy magazynowej oraz przy kompletacji zamówień,
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych bocznych,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - warunek konieczny,
  • chęć do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus premie miesięczne,
  • premię kwartalną za brak absencji,
  • pakiet benefitów, w tym bezpłatną opiekę medyczną,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio naszego u klienta po pól roku,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Poznaj Trenkwalder Polska

Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po najwyższe posady kierownicze i dyrektorskie. Zatrudniamy zarówno do pracy tymczasowej, jak i na stałe. Jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy świetnych pracowników z dobrymi pracodawcami. Jesteśmy synonimem najlepszych praktyk HR. Działamy kompleksowo, pomożemy Ci w codziennej pracy oraz kwestiach kadrowo-płacowych. Nie wiesz jeszcze z czym związać przyszłość? Porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie pomożemy Ci z sukcesem wejść na rynek pracy, zaplanować karierę i znaleźć satysfakcjonującą posadę. W Polsce mamy ponad 40 biur - z łatwością nas znajdziesz.

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (766)
Wałbrzych (62)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (279)
Toruń (173)
Lubelskie:
Lublin (244)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (813)
Tarnów (81)
Nowy Sącz (75)
Mazowieckie:
Warszawa (2222)
Radom (181)
Płock (65)
Opolskie:
Opole (241)