Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier – Operator Wózka Widłowego

Horyzont Doradztwo Personalne

Zabrze

8 dni temu

Naszym klientem (docelowym Pracodawcą kandydata) jest renomowana firma z kapitałem zagranicznym działająca w branży technik zamocować z siedzibą w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Zabrzu. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze
Nr ref.: 3827/2019/PR
Zadania:
  • przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu,
  • właściwe rozmieszczenie towarów (zgodnie ze specyfikacją) na powierzchni magazynu,
  • kompletacja produktów-komponentów, załadunek, rozładunek,
  • systematyczne prowadzenie ewidencji magazynowej w wewnętrznym systemie komputerowym,
  • informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych,
  • rozwiązywanie problemów związanych z procesem logistycznym.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych – czołowych i bocznych,
  • min. roczne doświadczenie w pracy z obsługą wózka widłowego,
  • znajomość zasad funkcjonowania magazynu,
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin – praca na 2 zmiany,
  • znajomość zasad funkcjonowania magazynu oraz obiegu dokumentów magazynowych,
  • obsługą komputera – znajomość programów magazynowych,
  • dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność pracy w zespole.
Nasz Klient oferuje:
  • pracę w zgranym zespole,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • stabilność zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia dopasowane do indywidualnych potrzeb.
Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci.

Poznaj stanowisko: Operator Wózka Widłowego

Operator Wózka Widłowego to osoba, która obsługuje przemysłowy wózek, czyli przenosi, podnosi towary. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kierowanie wózkiem widłowym, konserwowanie pojazdu oraz ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów. Operator Wózka Widłowego ...
Operator Wózka Widłowego Praca Operator Wózka Widłowego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (66)
Legnica (89)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (274)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (257)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (794)
Tarnów (79)
Nowy Sącz (77)
Mazowieckie:
Warszawa (2101)
Radom (180)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (249)
Nysa (56)