Magazynier - Operator Wózka Widłowego

JUAN E.Szałańska Spółka Jawna

Szczecin

29 dni temu

Ogłoszenie numer: 2672152, z dnia 2019-09-16

Jesteśmy firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży stolarskiej. Posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, usługi i wyroby również niestandardowe. Mając na uwadze jak najlepszą obsługę Klienta inwestujemy w rozwój i informatyzację naszej firmy.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Obsługa wózka widłowego na wysokim składzie,
  • Transport palet w obrębie powierzchni magazynu za pomocą wózka widłowego,
  • Przeliczanie i kompletacja zamówień.

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego na wysokim składzie,
  • Uprawnienia operatora wózka widłowego,
  • Chęć podjęcia pracy oraz zaangażowanie podczas wykonywanej pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie 14,50 zł/h netto.
Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier