Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier / Pakowacz

WIPER sp. z o. o.

Mikołów

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 2486696, z dnia 2019-06-10

Wiper to firma produkcyjna z Mikołowa. Jest wiodącym producentem
odwodnień ze stali nierdzewnej do kabin prysznicowych.

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Opis stanowiska

  • Praca na magazynie SORTOWANIE, PAKOWANIE i prace przy WYSYŁCE towaru
  • Przygotowanie paczek do odbioru przez kuriera
  • Zapewnienie terminowej realizacji zadań
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie wymagane
  • Zdolności manualne
  • Sumienne i rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • Chęć do pracy i uczenia się
  • Solidność, elastyczność, punktualność, dokładność

Oferujemy

  • Stałe miejsce pracy
  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę, możliwość uzyskania premii po okresie próbnym
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych kwalifikacji
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prywatny Pakiet Medyczny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Wiper to firma produkcyjna z Mikołowa. Jest wiodącym producentem odwodnień ze stali nierdzewnej do kabin prysznicowych.

Poznaj stanowisko: Pakowacz

Pakowacz to osoba, która pakuje lub opakowywuje gotowy wyrób lub półprodukt, np. w folię, do pudełek, kartonów, skrzynek. Ogólnie rzecz mówiąc pracownik ten odpowiada za opakowanie wyrobu, czyli zabezpieczenie go i przygotowanie do transportu. Warto też zaznaczyć, iż zakres obowiązków pakowacza wynika ze stopnia automatyzacji zakładu oraz profilu produkcji. ...
Pakowacz Praca Pakowacz

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest WIPER sp. z o. o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (803)
Wałbrzych (71)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (300)
Toruń (185)
Lubelskie:
Lublin (257)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (848)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (93)
Mazowieckie:
Warszawa (2309)
Radom (190)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (259)
Nysa (88)