Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier-Sprzedawca

Piotr i Paweł S.A.

Poznań

858 dni temu

Polska firma o ugruntowanej pozycji na rynku z siedzibą w Poznaniu. Posiadamy ponad 130 sklepów w starannie dobranych lokalizacjach w ponad 60 miastach. Odwiedza nas ok. 5 mln klientów miesięcznie. Cechujemy się wysoką kulturą pracy w nowoczesnej organizacji przy jednoczesnym rodzinnym klimacie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Drużbickiego

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie towarów na podstawie dokumentów dostawy,
  • sprawdzanie zgodności dokumentów dostawy z dostarczonym towarem,
  • sprawdzenie terminów ważności dostarczonych towarów,
  • właściwe zabezpieczenie towarów w magazynach,
  • sukcesywne uzupełnianie asortymentu w sklepie, według poleceń przełożonych,
  • dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów,
  • kontrola jakości produktów i poprawności cen.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie,
  • chęć i gotowość do pracy,
  • dokładność i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pełną wyzwań i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze,
  • rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach,
  • możliwość awansów wewnętrznych.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez spółkę „Piotr i Paweł" spółka akcyjna, spółkę "Kuchnia Polki" sp. z o.o. oraz inne podmioty prowadzące supermarkety pod znakiem „Piotr i Paweł” zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier