Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier z uprawieniami na wózki widłowe

KS Service

Pruszków

160 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków
Nr ref.: MZU/PRU/112017

OBOWIĄZKI

  • załadunek i rozładunek dostaw z wykorzystaniem wózka widłowego
  • rozkładanie przyjętej dostawy
  • wydawanie przygotowanych wysyłek
  • kompletacja zamówień

WYMAGANIA

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia
  • chęć do pracy i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie 2850 zł brutto/m-c oraz premię 400 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o wysłanie CV lub o kontakt telefoniczny.

Telefon: +48 506 561 894
E-mail: lodz@ksservice.pl

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier