Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

Inoutic / Deceuninck Sp. z o.o.

Swarzędz – Jasin

90 dni temu

Inoutic to międzynarodowa firma, będąca częścią belgijskiej grupy Deceuninck, działającej w 25 krajach na całym świecie — z zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem projektujemy rozwiązania inspirowane nowoczesnym designem, ekologią oraz architekturą przyszłości.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Swarzędz – Jasin

praca w systemie zmianowym

Obowiązki:

  • Realizacja przemieszczeń wewnątrz magazynowych
  • Przygotowanie towarów pod potrzeby produkcyjne
  • Nadzór nad dokumentacją magazynową
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Prace porządkowe na magazynie

Wymagania:

  • Uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi – warunek konieczny posiadanie uprawnień UDT I WJO
  • Doświadczenie w pracy z obsługą wózka widłowego
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie III-zmianowym
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazna atmosfera oraz nowoczesne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
  • Bogaty pakiet dodatkowych świadczeń (m.in. dofinansowanie wypoczynku, karta medyczna, dofinansowanie do karty do obiektów sportowych i inne)
Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Inoutic/Deceuninck Sp. z o.o. z siedzibą w Jasinie, ul. Poznańska 34, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Inoutic/Deceuninck sp. z o.o. z siedzibą w Jasinie przy ul. Poznańskiej 34. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Poznaj

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier