Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Goleniów, Maszewo, Mosty, Nowogard

275 dni temu

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Goleniów, Maszewo, Mosty, Nowogard
Opis stanowiska:
  • kompletowanie zamówień
  • przyjmowanie dostaw do magazynu
  • rozkładanie dostaw w magazynie
  • wydawanie towaru
  • wprowadzanie danych do systemu
  • współpraca z pozostałymi działami produkcji
Wymagania:
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • uprawnienia na wózki widłowe automatyczne
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • bezpłatny transport do i z miejsca pracy
  • umowę o pracę
  • dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy)
  • odzież roboczą
  • możliwość rozwoju osobistego
  • przyjazną atmosferę w pracy

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (746)
Wałbrzych (61)
Legnica (103)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (243)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (246)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (928)
Tarnów (54)
Nowy Sącz (72)
Mazowieckie:
Warszawa (2297)
Radom (156)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (90)