Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

Newmor Polska Sp. z o.o.

Kraków

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2121458, z dnia 2018-10-11

Newmor Polska Sp. z o.o. jako część brytyjskiego holdingu NEWMOR GROUP Ltd., działającego na rynku kontraktowym od 1967 roku jest autoryzowanym i powszechnie uznanym producentem tapet obiektowych i dostawcą wykładzin dywanowych  do hoteli i biur na całym świecie. W trosce o klienta  również zapewniamy doradztwo techniczne oraz profesjonalny montaż.

Magazynier

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • przyjmowanie towarów do magazynu, w tym materiałów reklamowych
  • wydawanie, wysyłanie, dowóz towarów z magazynu do klienta
  • przygotowanie i wydawanie materiałów reklamowych dla klientów/handlowców zgodnie z ich zapotrzebowaniem
  • prowadzenie pomocniczej ewidencji w zakresie przychodów i rozchodów oraz stanu materiałów reklamowych
  • realizacja zakupów art. spożywczych i chemii gosp. na zabezpieczenie biur
  • realizacja zakupów na bieżące potrzeby magazyn
  • wysyłanie korespondencji firmowej- prowadzenie książki nadawczej
  • gromadzenie i przechowywanie dokumentacji w zakresie eksploatacji samochodów w tym drobnych napraw, wymiany płynów eksploatacyjnych

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • zdolności organizacyjne
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • kultura osobista

Oferujemy

  • absorbującą prace
  • stabilność zatrudnienia
  • bogaty pakiet socjalny
  • miłą atmosferę w pracy
  • ciekawe szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

NEWMOR Polska sp. z o.o

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Newmor Polska Sp. z o.o..