Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

Arsenal Pl Sp. z o.o.

Białystok

59 dni temu

Ogłoszenie numer: 2122855, z dnia 2018-10-15

Firma handlowa Arsenal PL działająca z sukcesami od 1999 roku zajmuje się dostarczaniem towarów do krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Kanady, Australii.

Głównym kierunkiem działalności jest export artykułów spożywczych i chemicznych

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • rozładunek i załadunek towarów,
  • magazynowanie towarów,
  • prace porządkowe i inwentaryzacyjne na magazynie,
  • obsługa wózka widłowego,
  • przygotowywanie towarów do wysyłki.

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazynier mile widziane.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • premie uznaniowe,
  • pakiet prywatnego ubezpieczenia medycznego,
  • dofinansowanie karty MultiSport lub karnet na mecze Jagiellonii do wyboru,
  • współpracę w przyjaznym, zaangażowanym zespole.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (852)
Wałbrzych (53)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (208)
Toruń (118)
Lubelskie:
Lublin (211)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (908)
Tarnów (59)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2127)
Radom (145)
Płock (45)
Opolskie:
Opole (160)
Nysa (68)