Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

ABB Sp. z o.o.

Łódź

29 dni temu

Magazynier
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: PL67438533_E4

Firma ABB produkująca transformatory, silniki elektryczne oraz napędy, posiadająca swoje fabryki w Łodzi oraz Aleksandrowie Łódzkim poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Magazynier. Miejsce pracy: Łódź, ul. Aleksandrowska.

Zadania:
  • realizacja zadań magazynowych (przyjęcie towaru, sprawdzanie towaru pod względem ilościowym, rozlokowanie na magazynie);
  • obsługa wózków widłowych.
Wymagania:
  • motywacji i chęci do pracy;
  • umiejętności pracy zespołowej;
  • podstawowej znajomości obsługi komputera;
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi UDT.
Oferujemy:
  • umowę o pracę zawartą bezpośrednio z ABB;
  • możliwość pracy w systemie zmianowym;
  • wynagrodzenie od 3000 zł brutto wzwyż uzależnione od posiadanego doświadczenia;
  • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej;
  • dofinansowanie do MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS (pożyczki zakładowe, paczki świąteczne);
  • premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;
  • możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu