Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

ARPOL

Poznań

146 dni temu

Ogłoszenie numer: 2253002, z dnia 2019-01-23

ARPOL
Jeden z liderów w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń poszukuje kompetentnych pracowników, z profesjonalnym podejściem do obowiązków, gotowych z pasją realizować powierzane zadania. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie stałą pracę w stabilnej firmie, prześlij nam swoją aplikację.

Magazynier

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • przyjmowanie, przechowywanie oraz wydawanie materiałów i towarów zgodnie z procedurami
  • rozładunek i przygotowywanie wysyłek, sprawdzanie zgodności stanu faktycznego towarów z dokumentacją
  • posługiwanie się dokumentacją magazynową oraz rejestracja w programie magazynowym
  • ścisłe i terminowe rozliczanie się z powierzonych zadań

Wymagania

  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie, uczciwość i sumienność

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • stałą umowę o pracę po okresie próbnym
  • system pracy jednozmianowej od poniedziałku do piątku

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (70)
Legnica (122)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (303)
Toruń (189)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (58)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (861)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (95)
Mazowieckie:
Warszawa (2298)
Radom (192)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (263)
Nysa (88)