Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

Keraniss Sp. z o.o.

Warszawa

22 dni temu

„Keraniss” Sp. z o.o. operator salonów duty free na lotniskach w Polsce pilnie poszukuje

osób do pracy na terenie Portu Lotniczego im. F. Chopina w Warszawie

na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • obsługa przychodzących dostaw do magazynu,
  • przygotowywanie wydań do sklepów,
  • prowadzenie bieżącej analizy stanów magazynowych,
  • dbałość o prawidłową logistykę rozmieszczenia towarów.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie,
  • doświadczenie zawodowe w wolnym obszarze celnym mile widziane,
  • znajomość programów magazynowych,
  • konieczność posiadania uprawnień na wózki widłowe,
  • samodzielność w działaniu,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność.
Oferujemy:
  • stabilne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • udział w profesjonalnych szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • ciekawą pracę umożliwiającą zdobywanie doświadczenia zawodowego,
  • możliwość awansu zawodowego,
  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez „Keraniss” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest „Keraniss” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gibalskiego 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Spółka Keraniss prowadzi sieć sklepów wolnocłowych.

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (696)
Wałbrzych (67)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (243)
Toruń (148)
Lubelskie:
Lublin (257)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (871)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (92)
Mazowieckie:
Warszawa (2167)
Radom (169)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (81)