Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

Abriga

Radom

23 dni temu

Abriga to międzynarodowa firma z branży kosmetycznej o ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy od ponad 8 lat i zajmujemy się tworzeniem kosmetyków Premium oraz suplementów diety. Działamy nie tylko w Polsce ale na rynku globalnym sprzedając kosmetyki w najodleglejszych zakątkach świata. Dystrybucję naszych produktów prowadzimy zarówno przez internet jak i poprzez kanały tradycyjne. Szanujemy środowisko jednocześnie tworzymy produkty najwyższej jakości i perfekcyjnym designie, dbając o ich skład, bezpieczeństwo i naturalność.

Magazynier
Miejsce pracy: Radom

Jakie będą Twoje zadania:

  • Przyjmowanie towarów, kontrola ilościowa, wstępna kontrola jakościowa, kontrola dokumentacji dostaw,
  • Kompletowanie, pakowanie i wysyłki towarów do odbiorców,
  • Załadunek i rozładunek samochodów za pomocą odpowiedniego sprzętu/narzędzi (wózki widłowe, wózki paletowe itp.),
  • Obsługa informatycznego systemu magazynowego oraz wymaganej dokumentacji sprzedażowo – magazynowej,
  • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów, zgodnie z przyjętymi procedurami magazynowania,
  • Inwentaryzacja towarów w magazynie,
  • Utrzymanie wszystkich stref działu we właściwym porządku i czystości.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia na stanowisku magazyniera,
  • Prawa jazdy kat. B, (C mile widziane),
  • Poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • Zręczności w pracach manualnych,
  • Samodzielności na stanowisku,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Sumienności i zaangażowania,
  • Znajomość dokumentacji RW, PZ, Faktur.

Ze swojej strony proponujemy:

  • Dobrą atmosferę i stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych,
  • Pracę w ambitnym i zaangażowanym zespole,
  • A ponad to pyszne owoce, aromatyczną kawę, karnet sportowy i benefity medyczne.
Administratorem danych jest Abriga Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Radom 26-600, Staromiejska 8/12. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (735)
Wałbrzych (70)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (257)
Toruń (168)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (966)
Tarnów (95)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2276)
Radom (176)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (244)
Nysa (93)