Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową o polskim kapitale. Jako największy w Polsce dystrybutor oraz producent artykułów remontowo-budowlanych osiągnęliśmy pozycję lidera rynku. Działamy również na arenie międzynarodowej dystrybuując nasze produkty w kilkudziesięciu krajach. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
  • Przygotowywanie zamówień klientów,
  • Rozładunki i załadunki towarów,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy i przestrzeganie zasad BHP.
Wymagania:
  • Półroczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy,
  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • Motywacji do pracy oraz dokładności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane: Uprawnienia do obsługi wózka widłowego poparte praktycznym doświadczeniem.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę bezpośrednio z KAEM na min. 12 miesięcy,
  • Brak okresu próbnego,
  • Bezpłatny kurs dający pozwolenie do obsługi wózków widłowych,
  • Zniżki na zakup naszych towarów i elektronarzędzi oraz porady i pomoc techniczną przy zakupach czy indywidualnych pracach remontowo-budowlanych,
  • Dostęp do ZFŚS - możliwość uzyskania korzystnych pożyczek czy dofinansowania wypoczynku dzieci ( kolonie, obozy itp.)
  • Benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej lub dofinansowanej karty sportowej.
  • Możliwość uzyskania premii za polecenie znajomych do pracy,
  • Możliwość premii lub bonów świątecznych,
  • Stabilną pracę w dynamicznej firmie i możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Jesteśmy największym w Polsce dystrybutorem oraz producentem artykułów remontowo-budowlanych. Nasze marki, takie jak HARDY, SCLEY czy KUSSNER dostępne są w ponad 1500 punktach dystrybucji na terenie całego kraju, w tym w największych sieciach marketów budowlanych. Nasi Przedstawiciele Handlowi codziennie docierają do naszych Klientów zapewniając realizację zamówienia nawet w ciągu jednego dnia.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu

Aplikujesz na ogłoszenie