Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

BRANDBOX Sp. z o.o. Sp. K.

Skawina

18 dni temu

Przez lata BRANDBOX – producent opakowań tekturowych – przekształcił się w stabilną firmę specjalizującą się w produkcji opakowań tekturowych. W związku ze zwiększoną produkcją i inwestycją w nowe maszyny potrzebujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Skawina
Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie, wydawanie i zarządzanie materiałami dostarczanymi do magazynu,
  • obsługa stanowisk produkcyjnych,
  • utrzymywanie porządku w pomieszczeniach magazynowych,
Wymagania:
  • rzetelność i odpowiedzialność,
  • bardzo dobra organizacja pracy i wielozadaniowość,
  • komunikatywność,
  • praca na 2 zmiany (6-14; 14-22)
Oferujemy:
  • umowę o pracę, system premiowy, dodatki,
  • wynagrodzenie początkowe od 2200-2500 netto adekwatnie do posiadanych umiejętności,
  • możliwość wdrażania swoich pomysłów oraz awansu w strukturach firmy,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz kartę multisport,
  • kurs na wózki widłowe, UDT.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez BRANDBOX Sp. z o.o. Sp. k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Poznaj

Przez lata BRANDBOX – producent opakowań tekturowych – zmienił się w stabilną i ugruntowaną firmę specjalizującą się w produkcji opakowań tekturowych.
Możemy zaoferować pudła klapowe, fasonowe, opakowania wielkogabarytowe oraz niestandardowe i na indywidualne zamówienie. Przykłady takich opakowań to np. kratownice, belki, opakowania kaszerowane i z nadrukiem.
Nasza firma oferuje kompleksową obsługę klienta. Od stworzenia projektu, przygotowania prototypu (także z nadrukiem) przed złożeniem zamówienia, przez produkcję wyrobów gotowych. Na doradztwie technicznym i opracowaniu rozwiązań w przypadku nietypowych zleceń kończąc.
Posiadając nowoczesny i wydajny park maszynowy, własną flotę samochodową oraz pracując  24 godziny przez 7 dni w tygodniu, jesteśmy w stanie realizować zlecenia możliwie jak najszybciej, sprawnie, a co najważniejsze – z zachowaniem wysokiej jakości oferowanych produktów.

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier