Magazynier

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”

Warszawa

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 2671964, z dnia 2019-10-02

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec” ul. Pruszkowska 4D, 02-118 Warszawa

zatrudni:

Magazynier

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu,
  • prowadzenie ewidencji ilościowej i cenowej,
  • zabezpieczanie przechowywanych zapasów przed zniszczeniem, uszkodzeniem, zepsuciem, zanieczyszczeniem,
  • utrzymywanie porządku na magazynie,
  • odpowiedzialność materialna.

Wymagania

  • dobra organizacja pracy własnej,
  • doświadczenie na stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę od 04.11.2019 r.
  • umowę o pracę,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.
Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier