Magazynier

AGDstyle Michał Bratus

Warszawa

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 2720277, z dnia 2019-10-10

Firma specjalizująca się w sprzedaży bezpośredniej oraz internetowej www.agdstyle.pl sprzętu AGD i sanitarnego. Oferujemy bogatą ofertę sprzętu AGD do zabudowy, wolno stojącego i artykułów sanitarnych. Profesjonalną obsługę. Ciekawą ofertę handlową. Konkurencyjne ceny. Bezpieczną wysyłkę spedycją.

Magazynier

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Do obowiązków kandydata należeć będzie:

  • prowadzenie magazynu (przyjmowanie dostaw, szczegółowe sprawdzanie produktów pod względem jakościowym, załadunek i rozładunek asortymentu współpraca z firmami przewozowymi oraz dostawcami, kompletowanie zamówień zgodnie z wytycznymi, pakowanie przesyłek, dbanie o miejsce wykonywania pracy - magazyn)
  • wprowadzenie zamówień do programu magazynowego praca w programie WF-MAG 7.71.0
  • wspomaganie Działu Obsługi Klienta – wydawanie towarów przy odbiorze osobistym
  • uczestnictwo w inwentaryzacji

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • sumienność i dbałość o jakość pracy
  • dobrej organizacji
  • sprawnej obsługi komputera
  • punktualności
  • umiejętność pracy w zespole - komunikatywność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • znajomość branży AGD i sanitarnej mile widziana
  • znajomość programu WF-MAG mile widziana

Oferujemy

  • pracę u Pracodawcy o ugruntowanej pozycji 12 lat na rynku
  • wygodne godziny pracy od poniedziałku do piątku 9:00-17:00
  • ciekawą, stabilną pracę w doświadczonym zespole
  • umowę o pracę

Wynagrodzenie: w okresie próbnym 3 miesiące 3100 - 3200 (brutto).

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych:
CV  za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Odpowiemy na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )”

Poznaj

Firma specjalizująca się w sprzedaży bezpośredniej oraz internetowej www.agdstyle.pl sprzętu AGD i sanitarnego. Oferujemy bogatą ofertę sprzętu AGD do zabudowy, wolnostojącego i artykułów sanitarnych. Profesjonalną obsługę. Ciekawą ofertę handlową. Konkurencyjne ceny. Bezpieczną wysyłkę spedycją.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu