Magazynier

Bołtowicz Sp. j.

Warszawa

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 3192020, z dnia 2020-03-17

Bołtowicz Sp.J. autoryzowany dealer MAZDA, FIAT, Alfa Romeo - poszukuje kandydata na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • dobór części przy użyciu programów katalogowych
  • magazynowanie, prawidłowe rozmieszczenie i oznaczenie towarów oraz materiałów
  • wsparcie procesu obsługi klienta w ramach serwisu, doradztwa i sprzedaży
  • przyjmowanie dostaw
  • dbanie o prawidłowy poziom rotacji w magazynie
  • sporządzanie ofert / zamówień
  • sporządzanie dokumentów sprzedaży / zakupu

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej min. 1 rok
  • wiedza z zakresu gospodarki magazynowej
  • znajomość budowy samochodu i części samochodowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premie uznaniowe
  • możliwość poszerzania kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych
Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier