Magazynier

Bowim S.A.

Szczecin

12 dni temu

BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali.

Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi, usługi cięcia oraz  prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profili zimnogiętych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • Rozładunek towarów i umieszczanie ich zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • Załadunek towarów
  • Przygotowanie towarów do wydania
  • Sprawdzanie zgodności dostaw i weryfikacja dokumentów
  • Dbanie o porządek w magazynie
  • Prawidłowe gospodarowanie odpadami
  • Kontakt z ciężkim ładunkiem, używanie suwnicy
Wymagania:
  • Gotowość do pracy na zmiany
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Roczne doświadczenie na stanowisku MAGAZYNIERA (preferowane)
  • Pracowitość, zaangażowanie
  • Systematyczność i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Pracę na pełen etat
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zapewniamy szkolenia niezbędne do wykonywania pracy
  • Pracę w polskiej, stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • Pakiet dodatkowych benefitów (fundusz socjalny, dofinansowanie do urlopu, świąt, ubezpieczenie grupowe)
  • Organizujemy spotkania integracyjne

Zainteresowanych prosimy o składanie ofert (CV ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych na potrzeby rekrutacji) za pomocą przycisku:

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu