Magazynier

Żabka Polska S.A.

Szczecin

10 dni temu

Magazynier
Miejsce pracy:
Szczecin

Twoje zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru przy pomocy wózka widłowego (możliwość zdobycia uprawnień UDT),
  • obsługa skanera,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • segregacja opakowań kaucyjnych
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy
Oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • posiadania uprawnień oraz umiejętności kierowania wózkiem widłowym (są mile widziane, ale nie są konieczne)
  • gotowości do pracy w systemie II zmianowym (zmiana nocna 23:00-7:00 i zmiana  poranna 6:00-14:00, co druga sobota pracująca)
  • odpowiedzialności, sumienności i zaangażowania w wykonywaną pracę
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Brak okresu próbnego
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń m.in. premie i dodatki
  • Niezbędna odzież robocza
  • Pakiet benefitów: pakiet sportowy, pakiet medyczny, bony świąteczne, paczki dla dzieci
  • Dobra atmosfera pracy

Poznaj

Żabka Polska Sp. z o.o.

Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka.

Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier