Magazynier
Randstad Polska Sp. z o.o.
Skawina
33 dni temu

Posiadasz uprawnienia UDT i szukasz stabilnej pracy?

Magazynier
Skawina

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową, z możliwością zatrudnienia u Klienta
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym w godzinach 6:00-18:00
  • wynagrodzenie 22 zł brutto/h
  • wolne weekendy
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość rozwoju
  • kartę OK system i prywatną opiekę medyczną
zadania
  • prace magazynowe – w tym załadunek, rozładunek towaru, kompletacja zamówień
  • transport produktów w obszarze magazynu wyrobów gotowych
  • obsługa wózków widłowych
  • nadzór nad sprzętem magazynowym oraz wyposażeniem magazynu
  • kontrola stanów magazynowych i przygotowywanie dokumentów transportowo-magazynowych

oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych – UDT
  • praktyczną umiejętności obsługi wózków widłowych
  • aktualne wyniki badań/lub aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dyspozycyjność
  • motywacja
  • odpowiedzialność
  • dobra organizacja pracy własnej
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.