Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Magazynier
SFS intec Sp.z o.o.
Poznań
48 dni temu

Ogłoszenie numer: 4554945, z dnia 2021-05-07

Firma SFS Group, polski oddział międzynarodowej grupy oferującej innowacyjne rozwiązania dla budownictwa i przemysłu, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Magazynier

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Praca w siedzibie spółki. Współpraca z drugim magazynierem w zakresie kompleksowej obsługi magazynu wysokiego składowania o powierzchni 520 m2.

Obowiązki:
  • ogólne zarządzanie magazynem firmy
  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania i urządzeń magazynowych
  • rozładowywanie przychodzącego towaru i wprowadzanie go do systemu
  • przygotowywanie wysyłek towaru do klienta
  • współpraca z firmami spedycyjnymi i nadzór ich działania
  • usprawnianie procesów związanych z działaniem magazynu
  • bieżąca optymalizacja miejsca składowania poszczególnych towarów

Wymagania

  • uprawnienia i umiejętność sprawnego prowadzenia wózka widłowego wysokiego składu
  • doświadczenie w obsłudze magazynu wysokiego składowania
  • doświadczenie w bezpośredniej współpracy z kurierami i firmami spedycyjnymi
  • staranność i elastyczność w codziennej pracy
  • sprawna obsługa komputera
  • komunikatywność, samodzielność i umiejętność pracy w grupie
  •  umiejętność szybkiego uczenia się i chęć do ciągłego samodoskonalenia

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • możliwość wdrażania własnych rozwiązań usprawniających pracę
  • szkolenia w kraju i za granicą
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju