Magazynier
OXY Sp z o.o.
Warszawa
pracownik fizyczny
umowa o pracę
6 dni temu
Magazynier
Miejsce pracy: Warszawa
Główne obowiązki:
  • Monitorowanie wszystkich etapów przepływu towarów
  • Organizowanie transportu i dystrybucji towarów
  • Kompletacja i przygotowanie towaru do wysyłki
  • Rozładunki i załadunki dostaw
  • Dbanie o porządek na magazynie
  • Dowóz towaru do klienta
Wymagania stawiane kandydatowi:
  • Znajomość procesów logistycznych i magazynowych
  • Znajomość obsługi komputera
  • Wysoka dynamika działania i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Doskonała organizacja czasu pracy i umiejętność ustalania priorytetów
Firma oferuje:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Dużą samodzielność oraz możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku
  • Praca jednozmianowa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Michał Śledzik Vp Invest Development SPK