Magazynier
Konkret real Estate Sp. z o.o. Sp. kom.
Poznań
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
2 dni temu

Ogłoszenie numer: 7923147, z dnia 2023-02-05

Konkret real Estate Sp. z o.o. Sp. kom.

5-cio gwiazdkowy City Park Hotel & Residence w Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko Magazyniera. Mile widziane doświadczenie, jednak zapraszamy również osoby bez doświadczenia ale z przyjaznym podejściem do ludzi oraz z chęcią do nauki.

Magazynier

Miejsce pracy: Poznań

 

Opis stanowiska

 • przyjmowanie i kontrola dostaw,
 • wydawanie towarów z magazynu,
 • zaopatrywanie punktów sprzedaży na terenie obiektu,
 • prace porządkowe na magazynie,
 • obsługa dokumentów magazynowych.

Wymagania

 • znajomość organizacji pracy magazynu,
 • prawo jazdy kat. B,
 • dobry stan zdrowia.

Oferujemy

 • stabilne zatrudnienie 
 • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju ścieżki kariery,
 • praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem 

za pomocą przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Konkret Real Estate Sp. z o.o. Sp. kom.

City Park to obiekt położony w bliskiej odległości od ścisłego centrum Poznania. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się Arena, Palmiarnia oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Twórcy City Parku to prekursorzy w realizacji idei Smart City. To niezwykłe na skalę europy Miasto w Mieście skupia pięciogwiazdkowy hotel, City Garden SPA by L’Occitane, Whisky Bar 88 – oznaczony mianem najlepszego baru w Polsce w latach 2014, 2015 i 2016, Restauracja CUCINA – wyróżniona w swojej historii trzema czapkami w żółtym przewodniku Gault&Millau, Cukiernia & Lodziarnia CAPPUCCINA, która kusi zapachem pysznej kawy, smakiem lodów rzemieślniczych i autorskich słodkości, UŁAN BROWAR – browar restauracyjny i warzelnia połączone ze sceną, strefa bilard i chillout. Ponadto znajdziecie tu delikatesy ekologiczne Zielona Spiżarnia, Stragany Wyspiańskiego 26, 16 najlepszych restauracji w Poznaniu, klimatyczną kwiaciarnię Ministerstwo Kwiatów i niezwykle kobiecy salon piękności MANI LA, które czekają na rezydentów City Parku – osoby ceniące wyjątkową jakość. Na terenie obiektu znajduje się również centrum wellness ze strefą saun, basenu i kameralną siłownią oraz renomowane centrum medyczne Lux Med.

Podobne oferty