Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Majster Robót Drogowych (m/k)

Strabag sp. z o .o.

Poznań

76 dni temu

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Do realizacji projektu w woj. wielkopolskim poszukujemy osoby na stanowisko

(Nr Ref.: PL-2018-123710)

Zadania:

  • rozliczanie materiałów i transportu na budowie
  • analiza celowości ponoszonych wydatków
  • nadzorowanie nad prawidłowym wykonawstwem robót i eksploatacją sprzętu
  • bieżąca kontrola zużycia materiałów
  • przygotowywanie dokumentów wewnętrznych firmy związanych z prowadzeniem budowy
  • bieżąca kontrola prac wykonywanych przez Podwykonawców i siły własne

Wymagania:

  • doświadczenie przy realizacji projektów drogowych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność czytania projektów
  • prawo jazdy kat B – warunek konieczny
  • umiejętność obsługi niwelatora
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szeroką ofertę szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przez formularz aplikacyjny on-line na www.strabag.pl w zakładce ”kariera” (opcja aplikowania na konkretną ofertę pracy!).

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Poznaj stanowisko: Majster

Majster to osoba o najwyższym stopniu wykształcenia zawodowego w danej gałęzi rzemiosła. Odpowiada za rozdzielanie zadań i nadzorowanie pracy podległych mu pracowników fizycznych. Musi także dbać o przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy. Szczegółowe obowiązki są uzależnione od branży, w której pracuje, np.: branża budowlana – prowadzenie dokumentacji budowlanej, występowanie do inwestora z ...
Majster Praca Majster

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (730)
Wałbrzych (37)
Legnica (61)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (76)
Lubelskie:
Lublin (104)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (888)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (30)
Mazowieckie:
Warszawa (1775)
Radom (57)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (15)