Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    2 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bytom Malarz Budowlany Bytom
Malarz konstrukcji stalowych

PUMECH Sp. z o.o.
Bytom
praca stacjonarna
2877 dni temu

Ogłoszenie numer: 1120850, z dnia 2016-06-13

PUMECH Sp. z o.o. w Bytomiu, wiodąca firma z branży konstrukcji stalowych,
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom

Nr Ref.: MAL/05/2016

Opis stanowiska

  • malowanie konstrukcji stalowych

  • przygotowanie elementów do malowania na podstawie dokumentacji technicznej zgodnie z określoną technologią

  • obsługa kabiny śrutowniczej

Wymagania

  • wykształcenie: min. zawodowe

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • umiejętność pracy w grupie

  • obowiązkowość, solidność

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w dynamicznym zespole