Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Malarz Budowlany Kraków
Malarz w Dziale Obsługi Technicznej

Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN
Kraków
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
9 dni temu

Ogłoszenie numer: 9048559, z dnia 2024-06-07

Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego Polskiej Akademii Nauk

ogłasza konkurs na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: DSP/21/24

Opis stanowiska

  • prace ogólnobudowlane tj. gładzie, tynki, malowanie, montaż wykładziny (w tym paneli podłogowych), drobne prace murarskie,
  • montaż suchej zabudowy (ściany, sufity),
  • wykonywanie robót dekarskich na dachach płaskich wraz z robotami towarzyszącymi,
  • zgrzewanie papy termozgrzewalnej,
  • oględziny zgłoszonych usterek,
  • dbałość o porządek podczas wykonywania pracy,
  • organizacja miejsca pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP,
  • umiejętność sporządzenia zapotrzebowania materiałowego do wykonania prac,
  • wykonywanie hydro, termoizolacji,
  • inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe budowlane,
  • doświadczenie zawodowe w wykonywaniu prac ogólnobudowlanych,
  • dokładność i staranność w wykonywaniu obowiązków,
  • punktualność,
  • umiejętność pracy w grupie.
ZGŁOSZENIA:
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Zgłoszenie to powinno być sporządzone w języku polskim, a oryginalne dokumenty w sporządzone w języku obcym wymagają tłumaczenia na język polski. Kandydaci proszeni są o nadsyłanie zgłoszeń udziału w konkursie w terminie do 21 czerwca 2024 r. z dopiskiem: „DSP/22/24 DOT” na adres:

Dział Spraw Pracowniczych i Administracyjnych
Instytut Fizyki Jądrowej im. H. Niewodniczańskiego PAN
ul. Radzikowskiego 152
31-342 Kraków

lub za pomocą przycisku aplikowania.

DOKUMENTY WYMAGANE:
  • list motywacyjny oraz informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2019 r., poz. 1040 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia (CV),
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym i innych załączonych dokumentach - jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO,
  • w przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez IFJ PAN proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IFJ PAN przez okres najbliższych 6 miesięcy.

Oświadczenia, o których mowa powyżej mogą być zawarte w liście motywacyjnym w następujący sposób:

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IFJ PAN zawartych w liście motywacyjnym oraz załączonych do niego dokumentach.
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IFJ PAN przez okres najbliższych 6 miesięcy.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU: 30 czerwca 2024 r.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Bierzemy udział w największych eksperymentach naukowych na świecie współpracując z najbardziej znaczącymi zagranicznymi i krajowymi instytucjami naukowo-badawczymi.

Pracownicy IFJ PAN kierują się wspólnym celem

  • chcą osiągnąć to, co niemożliwe,
  • zrobić to, czego nigdy wcześniej nie robiono,
  • być najlepsi, nie tylko w dziedzinie nauk fizycznych ale także pokrewnych – między innymi takich jak – biologia radiacyjna, radioterapia, dozymetria, radiochemia, fizyka medyczna, biofizyka, inżynieria oraz badania interdyscyplinarne.

Dlatego potrzebujemy nie tylko fizyków i inżynierów – jeśli jesteś studentem, rozpoczynasz karierę albo jesteś profesjonalistą, niezależnie od dziedziny specjalizacji, IFJ PAN może być Twoją szansą na rozwój zawodowy! Tutaj tworzymy międzynarodowe grupy badawcze – w Instytucie pracowali obywatele dwudziestu siedmiu państw. W IFJ PAN seniorzy pracują z absolwentami.

To tu tworzymy wspólny świat!

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą naukową w renomowanym międzynarodowym zespole oraz chcesz aktywnie włączyć się w prowadzenie prac badawczych, przed podjęciem decyzji gdzie zamierzasz realizować swoją karierę naukową możesz do nas przyjść, zobaczyć pracę naukowca, porozmawiać i przekonać się!

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia ofert praktyk, tematów prac dyplomowych (I i II stopnia, III stopnia) oraz ofert pracy (stanowiska naukowe, stanowiska nienaukowe). Możesz także do nas przyjść zobaczyć laboratoria, skorzystać z ofert Dnia Otwartego, Małopolskiej Nocy Naukowców lub porozmawiać z naszymi pracownikami.