Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o   małopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    6 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

Instytut Fizyki Jądrowej PAN
Kraków
praca stacjonarna
1995 dni temu

Ogłoszenie numer: 2139365, z dnia 2018-11-08

Ogłasza konkurs na stanowisko:

Malarz

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: 29/2018/DOT

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • malowanie pomieszczeń,
  • remonty pomieszczeń,
  • wykonywanie ścianek działowych,
  • układanie płytek podłogowych i ściennych,
  • prace przy transporcie.

Przewidywany termin zatrudnienia: listopad 2018 r.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • wysoka kultura osobista,
  • odpowiedzialność i samodzielność,
  • zaangażowanie i chęć do pracy.

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • umowa o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia.