Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

Schwinn Polska Sp. z o.o.

Kraków

432 dni temu

Firma Schwinn Polska z siedzibą w Krakowie ul. Nad Drwiną 4 zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych oraz aluminium poszukuje pracowników na stanowisko:

Malarz
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • obsługa urządzeń do malowania farbami ciekłymi i proszkowymi
  • praca na 2-3 zmiany

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub podstawowe
  • zdolności manualne
  • samodzielność , odpowiedzialność i rzetelność
  • doświadczenie w malowaniu farbami proszkowymi lub ciekłymi

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • umowę o pracę.
Poznaj stanowisko: Malarz
Malarz to osoba, która zajmuje się twórczością artystyczną polegającą na malowaniu obrazów, rysunków. Istnieje wiele technik i stylów malarskich. Artysta przystępując do pracy stwarza koncepcję tego, co zamierza namalować. Obraz ma być wypowiedzią artysty, w której zawiera swoje przemyślenia, emocje, wiedzę i doświadczenie oraz stosunek do świata. Malarz przed stworzeniem obrazu przygotowuje ...
Praca Malarz