Zobacz więcej ofert pracy

Manager ds. Dotacji UE

Kancelaria Olaf Getting
Warszawa
praca stacjonarna
3765 dni temu

Ogłoszenie numer: 376973, z dnia 2014-01-23

Olaf Getting funkcjonuje na rynku usług finansowych dziewiąty rok. Należymy do wiodących na polskim rynku firm doradztwa finansowego, oferujących kompleksowe rozwiązania z dziedziny kredytowania i finansów przedsiębiorstw.

Jesteśmy partnerem wielu renomowanych instytucji finansowych w kraju oraz za granicą np. Dresdner Bank (Switzerland) Ltd., laureatem nagrody "Medal Europejski" przyznanej przez Komitet Integracji Europejskiej oraz Business Centre Club.

Obecnie w wyniku rozwoju firmy prowadzimy rekrutacje na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: manager/ue

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji handlowych z klientami starającymi się o dotacje unijne.

Najważniejsze obowiązki:

  • Analiza możliwości finansowania projektów inwestycyjnych z programów unijnych, weryfikacja terminów i rodzajów naborów dotacji UE
  • Pozyskiwanie klientów
  • Przygotowywanie dokumentacji formalnej i merytorycznej niezbędnej w toku składania wniosków oraz rozliczania projektów
  • Przygotowanie informacji, sprawozdań i raportów z przebiegu i realizacji projektów
  • Współpraca z zespołem w zakresie merytorycznej zawartości projektów
  • Stałe aktualizowanie wiedzy z zakresu unijnych dofinansowań dla biznesu
  • Monitorowanie planowanych projektów

Wymagania

  • Dobre zorientowanie w tematyce unijnych dofinansowań
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Zdolność do wykonywania pracy samodzielnej
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Karierę w nowo tworzonych strukturach firmy
  • Umowę o pracę, współpracę, zlecenie
  • Wsparcie merytoryczne
  • Niezbędne narzędzia pracy