Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Manager ds. Klientów Strategicznych

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
5027 dni temu

Ogłoszenie numer: 113585, z dnia 2010-09-10

Lider na rynku – Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A. – firma działająca w branży gospodarki odpadami i recyklingu, poszukuje kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: MKS/08/2010

Opis stanowiska

  • nadzór nad realizacją umowy u Klienta,
  • doradztwo klientowi w zakresie kompleksowej gospodarki odpadami,
  • przygotowywanie harmonogramów realizacji usług i kalkulacji kosztów,
  • pomoc przy realizacji kontraktu i wdrażaniu rozwiązań u klienta,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z ochroną środowiska),
  • minimum 3-letnie doświadczenie w branży gospodarki odpadami na stanowisku związanym z obsługą klienta biznesowego,
  • znajomość obowiązującego prawodawstwa ochrony środowiska i odpadów
  • bardzo dobra znajomość programów Microsoft Office,
  • umiejętności negocjacji i prowadzenia rozmów handlowych,
  • umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.