Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Manager ds. komercjalizacji

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
Warszawa
praca stacjonarna
5432 dni temu

Ogłoszenie numer: 68247, z dnia 2009-06-19

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595)jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: MK/05

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży developerskiej, poszukujemy osoby na stanowisko: Manager ds. Komercjalizacji Nr. Ref. MK/05 Zakres obowiązków: - bezpośrednia komercjalizacja/rekomercjalizacja centrum handlowego

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe - Doświadczenie zawodowe jako manager ds. komercjalizacji - Doświadczenie w zakresie negocjacji, przygotowania ofert, prowadzenia prezentacji - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy - możliwości rozwoju zawodowego