Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor sprzedaży i marketingu – projekt greenfield

    ManpowerGroup   Brzeg    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: Pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami z branży automotive (elementy do silników elektrycznych i hybrydowych) Opracowanie i wdrożenie kompleksowych strategii sprzedaży i marketingu zgodnie z celami strategicznymi firmy; Analiza trendów rynkowych, konkurencji oraz potrzeb...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager ds. Marketingu i sprzedaży

JBB International
Chorzów
praca stacjonarna
1908 dni temu

Ogłoszenie numer: 2269225, z dnia 2019-02-04

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • Budowanie strategii marketingowej oraz sprzedażowej firmy i czynny udział w jej wdrożeniu
  • Kontrola realizacji wdrożonej strategii oraz ocena efektywności w odniesieniu do wyników sprzedaży
  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż, marketing oraz współpraca z zewnętrznymi firmami wspierającymi
  • Pomoc przy organizacji eventów oraz działań mających na celu komunikację z otoczeniem w celu odpowiedniej promocji wydarzeń
  • Koordynacja prac związanych z identyfikowaniem i wskazywaniu korzystnych kanałów sprzedaży
  • Kierowanie i nadzór nad dystrybucją materiałów reklamowych i promocyjnych
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie sprzedaży biletów na  wydarzenia/ eventy
  • Koordynacja i zapewnienie wykorzystania alternatywnych kanałów promocji i sprzedaży z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Pomoc w  działaniach związanych z kreowaniem wizerunku marki

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe w zakresie marketingu i zarządzania, sprzedaży lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Udokumentowane doświadczenia w sprzedaży i marketingu w branży eventowej, szkoleniowej i pokrewnych
  • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii oraz planów marketingowych i sprzedażowych
  • Doświadczenie w wykorzystaniu nowoczesnych kanałów komunikacji z potencjalnymi Klientami
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz w zarządzeniu projektami
  • Silne nastawianie na realizację celów oraz wytrwałość i konsekwencja
  • Asertywność, zdyscyplinowanie i umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu będzie dużym atutem

Oferujemy

  • Możliwość realnego wpływu na kształtowanie  polityki marketingowej oraz sprzedażowej firmy
  • Możliwość współpracy przy wdrożeniach nowatorskich projektów
  • Ciekawą pracę w firmie z rozpoznawalną marką i dynamicznym zespołem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy