Manager ds. rozwoju franczyzy

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Warszawa

13 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 1-23-58437

Naszym Klientem jest firma o ugruntowanej pozycji lidera w branży convenience, która w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje doświadczonych osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Zespołowe realizowanie założonych celów sprzedażowych
  • Inicjowanie i wdrażanie nowych oraz skutecznych projektów oraz źródeł w obszarze pozyskiwania Franczyzobiorców
  • Analiza skuteczności oraz rentowności podejmowanych działań i realizowanych projektów
  • Skuteczne budowanie i zarządzanie zespołem rozproszonym
  • Przeprowadzanie i doskonalenie procesów rekrutacyjnych oraz rozwijanie kompetencji podległych współpracowników
  • Zarządzanie oraz realizowanie całościowego procesu pozyskiwania Franczyzobiorców
  • Monitorowanie rynku franczyzowego i jego trendów, a także budowanie pozytywnego wizerunku
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy lidera na stanowisku związanym z rozwojem sieci w branży FMCG
  • Silna orientacja na realizację celów własnych i zespołu
  • Proaktywne podejście i otwartość na nowe rozwiązania
  • Gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Prawo jazdy kat. B
Informacje dodatkowe:
  • Umowa współpracy na czas nieokreślony
  • Bardzo atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód z kartą flotową, komputer, telefon)
  • Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Business Development Manager, jak sugeruje sama nazwa stanowiska tłumaczonego także jako Menedżer do spraw rozwoju, jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i realizowanie całokształtu procesów związanych z kreowaniem przyszłości firmy, marki, lub produktu w szerokim tego sformułowania znaczeniu. Osoba obsadzona na tym stanowisku prowadzi czynną współpracą z niemal wszystkimi działami firmy, wpływając bezpośrednio na ...
Praca Menedżer ds. Rozwoju (Business Development Manager)