Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor eksportu

    Praca.pl Sp. z o.o.   Opacz-Kolonia    praca stacjonarna
    dyrektor  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    11 dni
    Zakres obowiązków: Budowanie i rozwijanie kompetencji nowego zespołu eksportowego. Opracowanie i wdrożenie planów ekspansji na rynki międzynarodowe. Utrzymywanie kontaktów z kluczowymi partnerami. Negocjacje ważnych umów handlowych. Zarządzanie budżetem i kontrola kosztów sprzedaży....
Zobacz więcej ofert pracy

Manager ds. Sprzedaży Export

Agerona Sp z o.o.
Warszawa, ul. Krochmalna
5 000 - 7 000 zł brutto/mies.
pełny etat / tymczasowa/dodatkowa
umowa o pracę / agencyjna
praca stacjonarna
684 dni temu

Jesteśmy firmą, zajmującą się handlem zbożem i olejami roślinnymi . Cechy wyróżniające nas to: innowacyjność, wiarygodność i elastyczność potrzebom klientów

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Krochmalna
Praca w terenie

Twój zakres obowiązków:
  • Doświadczenie sprzedaży na rynku zbóż  , na kraje Skandynawii, Europy zachodniej,
  • Sprzedaż autami/  sprzedaż w portach/sprzedaż wagonami
  • Wybieranie klientów, negocjowanie umów  sprzedaży i warunków sprzedaży, współpracowanie z nimi.
  • Przygotowywanie cenników skupu, przeprowadzanie aktualizacji oferty, przygotowywanie i akceptowanie ofert indywidualnych.
  • Prowadzenie bieżącego nadzoru nad sprzedażą, raportowanie wyników sprzedaży swojego portfolio produktów.
  • Prowadzenia sprzedaży  bezpośrednich.
Nasze wymagania:

Wiedza:

  • Podstawowa znajomość rynku płodów rolnych
  • Znajomość zasad obrotu i oceny płodów rolnych
  • Znajomość przepisów regulujących obrót płodów rolnych Fosfa, Gafta

Umiejętności:

  • Oceny podstawowych parametrów w ziarnie zbożach
  • Organizacyjne i planowania.
  • Umiejętności sprzedazowe i negocjacyjne.
  • Pracy zespołowej.

Osobowość:

  • Komunikatywność.
  • Kreatywność i operatywność.
  • Rzetelność.
  • Stanowczość i konsekwencja.
  • Odpowiedzialność.
  • Praca w biurze Warszawa ul Krochmalna