Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Manager ds. Sprzedaży Marketplace
Tools World Polska Sp. z o.o.
Janki
menedżer
pełny etat
umowa o pracę
72 dni temu

Międzynarodowa Grupa Holdingowa TOOLS WORLD, zajmująca się produkcją, importem i dystrybucją narzędzi ręcznych, poszukuje zmotywowanej i ambitnej osoby do objęcia stanowiska:

Miejsce pracy: Janki
Opis stanowiska:
  • Tworzenie strategii sprzedaży na marketplace'ach polskich i zagranicznych
  • Prowadzenie, monitoring i optymalizacja kampanii sprzedażowych na marketplace'ach
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Wsparcie w kwestiach formalnych, analiza konkurencji
  • Stała współpraca z innymi działami w firmie w celu utrzymania i rozwoju procesów sprzedaży
  • Raportowanie wg. standardów firmy
Wymagania:
  • Doświadczenie w digital marketingu, w tym min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży na marketplace'ach polskich i zagranicznych  - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami SEO będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość zagadnień marketingowych (formaty reklamowe, prowadzenie kampanii promocyjnych)
  • Język angielski poziom komunikatywny  - warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość innego języka obcego.
  • Nieszablonowe podejście do sprzedaży
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel (w praktyce)
  • Samodzielność, komunikatywność, otwartość na pozyskiwanie wiedzy i wdrażanie nowych rozwiązań
Oferujemy:
  • Inspirującą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Udział w realizacji nowatorskich projektów
  • Interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Poznaj

Tools World Polska sp. z o.o.

Międzynarodowa Grupa Holdingowa TOOLS WORLD, zajmująca się produkcją, importem i dystrybucją narzędzi ręcznych.