Najnowsze oferty pracy

  • Ekspert ds. planowania i zakupu mediów

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Na co dzień w naszym zespole:planujesz i kupujesz kampanie reklamowe w mediach cyfrowych i tradycyjnych (zarówno bezpośrednio u wydawców, jak i za pośrednictwem domu mediowego),przygotowujesz rekomendacje, prezentacje strategii mediowych i analizy prowadzonych działań,negocjujesz z wydawcami...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Media Buyer Warszawa
Manager ds. Zakupu i Planowania Mediów

HR Support
Warszawa
menedżer
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
921 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, agencji marketingowo - reklamowej skupiającej wokół siebie największych medialnych klientów, oraz realizującej niestandardowe kreacje programów TV, reklamy, a także produkcje dedykowane, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • prowadzenie negocjacji z klientami i partnerami firmy, dotyczącymi finansów i realizacji projektów;
  • przygotowywanie umów/zleceń związanych z realizowanymi projektami (przy współpracy z prawnikiem);
  • zarządzanie zespołem planowania (planerzy TV oraz zespół planowania 360 stopni) i umiejętność motywowania innych do działania;
  • zarządzanie i koordynowanie kilkoma projektami jednocześnie;
  • wsparcie merytoryczne zespołu i również współprowadzenie projektów od wewnątrz w bieżących sprawach;
  • stały kontakt z mediami (dotyczącymi zakupów) i klientami firmy (domy mediowe, agencje marketingowe i klienci indywidualni);
  • stały kontakt z dostawcami mediów budowanie i utrzymanie relacji;
  • raportowanie do klientów na temat wykonania projektów;
WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze mediów;
  • znajomość mediów (TV, Radio, OOH, Prasa, Digital, inne);
  • umiejętność prowadzenia negocjacji z klientami i partnerami firmy/mediami;
  • umiejętność prowadzenia projektów pod presją czasu;
  • kompetencje związane z rozwiązywaniem problemów na bieżąco;
  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem projektów niestandardowych (programy, wejścia do telewizji śniadaniowych, itp.);
  • umiejętność przygotowania oferty mediów dla Klientów;
PRACODAWCA OFERUJE:
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie za realizację projektów;
  • umowę o prace lub kontrakt B2B
  • prowadzenie ciekawych projektów i rozwój zawodowy;
  • pakiet socjalny (współfinansowanie opieki zdrowotnej, oraz ubezpieczeni grupowe, karta multisport)