Zobacz więcej ofert pracy

Manager handlowy

SM TEXLAND
Tłuszcz
praca stacjonarna
rekrutacja online
1139 dni temu

Ogłoszenie numer: 4350907, z dnia 2021-03-22

SM TEXLAND

Firma działająca na rynku od kilkunastu lat. Sprzedaż detaliczna w sieci 6 sklepów spożywczo-przemysłowych.

Miejsce pracy: Tłuszcz

Opis stanowiska

Podstawowym zadaniem kandydata na stanowiska managera handlowego jest nadzór operacyjny i kontrola podległych sklepów.

Codzienne rozliczanie obrotów handlowych, rozliczanie zmian pracowników i raportowanie dzienne do właścicieli.

Dodatkowo wyrywkowe inwentaryzacje wybranych grup towarowych, kontrola strat, planowanie strategii handlowej, dbałość o marżę i wyniki finansowe sklepów, tworzenie statystyk i ich prezentacja dla właściciela. Współpraca z zarządem w planowaniu promocji, ekspozycji towaru na poszczególnych sklepach. Tworzenie grafików dla podległego personelu.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość arkusza Excell i podstawy Power Point,
  • minimum 2 lata doświadczenia w handlu,
  • odpowiedzialność i punktualność.

Oferujemy

Praca w systemie zadaniowym.

Wynagrodzenie podstawowe + (bonus) premia od obrotów lub wyników podległych sklepów.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 6000 PLN