Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Manager Magazynu

Bird Poland

Warszawa, Piaseczno

26 dni temu

Ogłoszenie numer: 2408272, z dnia 2019-04-23

O nas

Celem firmy Bird jest przekształcenie miast w aglomeracje miejskie wolne od ruchu drogowego

i emisji dwutlenku węgla.
A wszystko dzięki niedrogiej, wygodnej i przyjaznej dla środowiska formie transportu, jaką są hulajnogi elektryczne.
Główna siedziba firmy znajduje się w Los Angeles (Kalifornia).
Nasze wypożyczalnie dostępne są już w wielu krajach, głównie w dużych miastach.
Hulajnogi doskonale sprawdzają się na krótkie dystanse oraz mogą być alternatywą dla autobusów czy tramwajów.
W ciągu ostatniego roku wystartowaliśmy w ponad 100 miastach i w tym czasie nasi użytkownicy odbyli ponad 10 milionów przejazdów.

Najszybciej rozwijający się startup w historii poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa, Piaseczno

Opis stanowiska

Jeśli jesteś pasjonatem naszych hulajnóg elektrycznych.

Potrafisz zarządzać codziennymi dostawami, ich przyjmowaniem i magazynowaniem?
Jesteś dokładny i skrupulatny, potrafisz zmobilizować innych pracowników do działania?
Posiadasz zdolności analitycznego myślenia?

Jeśli masz doświadczenie w kierowaniu zespołem - Złóż Aplikację!

Na Twój dzień pracy będzie się składać:

  • Zarządzanie i zapewnianie pracownikom bezpiecznych warunków pracy
  • Zarządzanie zespołem w określonych zadaniach przy wymaganym terminie czasowym
  • Zapewnianie najwyższej wydajności i utrzymywanie wskaźników KPI
  • Wdrażanie i szkolenie nowych pracowników
  • Zarządzanie zasobami
  • Przyjmowanie i zarządzanie dostawami
  • Koordynowanie centrum serwisowego

Wymagania

Skontaktuj się z nami jeśli posiadasz:

  • 3-5 lat doświadczenia w zarządzaniu i utrzymaniu powierzchni magazynowej
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • Doświadczenie i znajomość procesów pracy przy kluczowych wskaźnikach wydajności
  • Doświadczenie w doskonaleniu i efektywności pracy zespołu
  • Preferowane doświadczenie mechaniczne / elektryczne
  • Doświadczenie na produkcji, środowisku magazynowym, montażowym lub mechanicznym
  • Czynne Prawo Jazdy
  • Umiejętność szybkiego zdobywania wiedzy
  • Umiejętność zarządzania czasem, komunikatywność
  • Zdolności organizacyjne
  • Elastyczny grafik / Dostosowanie godzin pracy
  • Umiejętność zarządzania czasem i koordynowanie pracy zespołu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Praca w firmie Bird.

Jesteśmy ambitnym i otwartym zespołem. Nasi pracownicy są pasjonatami.
Chętnie realizują swoje zadania zapewniając najwyższy standard wykonywanej pracy.
Firma szybko się rozwija. Jako zespół Bird Poland dbamy o siebie wzajemnie, bo w naszym miejscu pracy
najważniejsi są ludzie.

Firma Bird na świecie.

Jesteśmy po to by móc się integrować. Otwarci na różne narodowości, kultury i religie
- zachęcamy wszystkich, którzy mogą do nas dołączyć. Pracujemy w środowisku wielokulturowym, które pozwala naszemu zespołowi czuć się komfortowo. Bird jest pracodawcą o równych szansach zatrudnienia.
Jednakowo rozpatrujemy kandydaturę każdej osoby bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, pochodzenie,

wiek czy niepełnosprawność.
Jesteśmy zaangażowani w tworzenie otwartego i zróżnicowanego środowiska pracy.

Brzmi jak miejsce, w którym chciałbyś pracować? Zaaplikuj, a my rozpatrzymy twoją kandydaturę.

Poznaj stanowisko: Kierownik Magazynu

Kierownik Magazynu to osoba, która planuje, organizuje, kieruje oraz kontroluje działalność związaną z funkcjonowaniem magazynu, tj. odbiór, transport, przechowywanie, wypełnianie zamówień i utrzymanie odpowiedniego poziomu obiektu magazynowego. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: odpowiedzialność za zapewnienie płynnego i efektywnego łańcucha zaopatrzenia poprzez nadzór nad ...
Kierownik Magazynu Praca Kierownik Magazynu