Manager / Managerka Fundacji
Grupa Inter Cars
Warszawa
menedżer
umowa o pracę
23 godz. temu

Do naszego zespołu szukamy silnie zmotywowanej osoby, której głównymi zadaniami będzie dbałość o świetną organizację codziennej pracy zespołu, współpraca z zarządem i radą w obszarze rozwoju Fundacji.

Misją Fundacji Inter Cars jest wspieranie rozwoju dostępnej, bezpiecznej oraz odpowiedzialnej mobilności, dla ludzi i klimatu. Realizujemy ją poprzez działania w następujących obszarach: rozwój kompetencji przyszłości, troska o środowisko naturalne, ochrona zdrowia oraz bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Fundacja Inter Cars została powołana w 2021 roku, w ramach realizacji założeń strategii zrównoważonego rozwoju firmy Inter Cars SA. Poprzez nasze autorskie programy i partnerską współpracę z organizacjami eksportujemy innowacje i wartości będące podstawą rozwoju Inter Cars - pasję i zaangażowanie, partnerstwo, wiarygodność, lojalność oraz przywództwo przez przykład.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie Fundacją (we współpracy z zarządem);
  • Zarządzanie finansami Fundacji we współpracy z zarządem, księgową i koordynatorami projektów (w tym tworzenie budżetu organizacji oraz nadzór nad finansami poszczególnych projektów);
  • Dbanie o zespół i współpracowników Fundacji (m.in. rekrutacje, wprowadzanie do organizacji, udział w rozmowach okresowych, rozwój pracowników);
  • Dbanie o bezpieczeństwo prawne i organizacyjne Fundacji (aktualizowanie procedur wewnętrznych, egzekwowanie ich przestrzegania, wsparcie koordynatorów w ich realizowaniu - m.in. obieg dokumentów, RODO, przygotowywanie sprawozdań rocznych, współpraca z Radą i Fundatorem);
  • Rozwój Fundacji (w ścisłej współpracy z zarządem), w tym współtworzenie projektów, współpraca z partnerami;
  • Nawiązywanie kontaktów oraz relacji i reprezentowanie Fundacji w wewnątrz Grupy Kapitałowej Inter Cars oraz na zewnątrz;
  • Koordynacja projektów z obszarów działalności Fundacji i na rzecz realizacji misji.
  • Inicjowanie projektów z obszarów: rozwoju kompetencji przyszłości, troski o środowisko naturalne, ochrony zdrowia oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.;
  • Nadzór nad promocją działań Fundacji, m.in. poprzez dbanie o aktualność i adekwatność informacji na stronie internetowej Fundacji i FB, we współpracy z zespołem Fundacji i grafikami;
  • Bieżące monitorowanie oraz przygotowywanie okresowych i końcowych sprawozdań z działań i rezultatów projektu oraz wydatków: bieżące uzupełnianie sprawozdań finansowych i merytorycznych, przygotowanie tabeli ewaluacyjnych i monitoringowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na zbliżonym stanowisku lub co najmniej Koordynatora/ ki dużego projektu;
  • Doświadczenie w zarządzaniu finansami organizacji oraz współpracy z księgowością;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami;
  • Umiejętności związane z prowadzeniem biura (m.in. archiwizacja dokumentów, przygotowywanie umów i rachunków);
  • Umiejętności pracy metodą projektu, w tym tworzenia wniosków o dofinansowanie.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego minimum B2+;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami do zarządzania projektami oraz monitorowania harmonogramu zadań oraz wydatków projektowych;
  • Mobilność w zakresie podróży służbowych związanych z poszczególnymi projektami, w tym w szczególności pomiędzy Warszawą i innymi lokalizacjami w których realizowane będą działania;
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Dodatkowym atutem będzie: Znajomość specyfiki III sektora, znajomość przepisów dotyczących NGO;

Osobom spełniającym powyższe wymagania, oferujemy:

  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Przestrzenne biuro w dogodnej lokalizacji (Stacja Metra Młociny)
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej;
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach (m.in. karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie);
  • Zniżka pracownicza na części samochodowe grupy Inter Cars
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Kursy językowe
  • Parking dla pracowników;
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach, w tym na szczeblu ogólnopolskim oraz europejskim.

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Poznaj

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.
Inter Cars S.A. jest właścicielem ogólnopolskiej sieci warsztatów Perfect Service, Q-Service, Q-Service Truck, Q-Service Premium, Q-Service Moto, Q-Service MotorSport oraz Q-Service Off Road.