Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Kierownik ds. Spedycji Międzynarodowej Kraków
Manager / Managerka Sekcji Działu Międzynarodowego

Trenkwalder
Kraków
praca stacjonarna
rekrutacja online
1030 dni temu

Dla naszego klienta - lidera w branży TSL, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: MAN/KRA/0521
Obowiązki:
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami i przewoźnikami,
  • budowanie i organizacja pracy zespołu,
  • planowanie i organizacja transportu,
  • optymalizacja kosztów transportowych,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów.
Wymagania:
  • doświadczenie w spedycji międzynarodowej – min. 2 lata,
  • doświadczenie w działaniach handlowych,
  • kompetencje lub predyspozycje do zarządzania zespołem,
  • wyższe wykształcenie (niekoniecznie kierunkowe),
  • znajomość języka angielskiego - min. B2,
  • znajomość innego języka obcego – mile widziana.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • pracę w płaskiej strukturze opartej na partnerstwie,
  • elastyczny wymiar czasu pracy,
  • nielimitowany urlop,
  • budżet integracyjny,
  • pozostałe benefity: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, karta rabatowa Lotos, grupowe ubezpieczenie na życie.
www.trenkwalder.pl

Poznaj

Trenkwalder

Poznaj Trenkwalder Polska

Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po najwyższe posady kierownicze i dyrektorskie. Zatrudniamy zarówno do pracy tymczasowej, jak i na stałe. Jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy świetnych pracowników z dobrymi pracodawcami. Jesteśmy synonimem najlepszych praktyk HR. Działamy kompleksowo, pomożemy Ci w codziennej pracy oraz kwestiach kadrowo-płacowych. Nie wiesz jeszcze z czym związać przyszłość? Porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie pomożemy Ci z sukcesem wejść na rynek pracy, zaplanować karierę i znaleźć satysfakcjonującą posadę. W Polsce mamy ponad 40 biur - z łatwością nas znajdziesz.