Manager Obiektu Sportowego

Stowarzyszenie SIEMACHA

Kraków

3 dni temu

Od ponad 25 lat prowadzimy placówki wsparcia dziennego typu specjalistycznego na terenie południowej Polski.

Naszym celem jest wspieranie w rozwoju osobistym, niwelowanie deficytów i rozwijanie potencjału młodych ludzi. Naszej pracy przyświeca motto: „Potrzebna cała wioska, aby wychować jedno dziecko”.

Od ponad 10 lat w duchu przedsiębiorczości społecznej prowadzimy obiekty sportowe w Krakowie, Tarnowie, Odporyszowie

Jeśli zatem jesteś gotowy/a pracować z zaangażowaniem, zespołowo i brać odpowiedzialność za swoje działania, to zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: Kraków
opis stanowiska:
  • organizowanie oferty sportowej oraz jej bieżąca optymalizacja,
  • zarządzanie usługami świadczonymi w obiekcie sportowym,
  • realizacja założeń sprzedażowych,
  • zarządzanie budżetem obiektu,
  • bieżąca optymalizacja kosztów,
  • promowanie i rozwój obiektu sportowego,
  • zapewnienie wysokich standardów obsługi klientów,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • nadzorowanie codziennego funkcjonowania obiektu sportowego zgodnie z przyjętymi standardami,
  • organizowanie i kontrolowanie pracy zespołu współpracowników,
  • dbanie o komunikację wewnętrzną w obiekcie,
  • współpraca z grafikiem oraz nadzór nad funkcjonowaniem obiektu w mediach społecznościowych,
  • pomoc przy organizowaniu turniejów oraz eventów,
  • utrzymywanie kontaktów z firmami obsługującymi obiekt,
  • współpraca z partnerami i sponsorami obiektu,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.
opis kandydata:
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku managera, preferowane w branży sportowej
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
  • umiejętność planowania pracy własnej i zespołu,
  • doświadczenie w pracy na targetach sprzedażowych,
  • doświadczenie w przygotowaniu budżetów i tworzeniu raportów finansowych,
  • profesjonalizm i inicjatywa w działaniu,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • orientacja na osiąganie założonych celów,
  • wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania lub AWF
  • dyspozycyjność, niekaralność,
  • wysoka kultura osobista,
  • referencje.
Oferujemy
  • możliwości rozwoju poprzez realizację interesujących projektów,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + dodatek służbowy prowizyjny,
  • dynamiczną pracę pełną wyzwań,
  • samodzielność w planowaniu i realizacji zadań,
  • niezbędny sprzęt służbowy.

Poznaj

Naszą misję społeczną realizujemy w oparciu o pięć statutowych wartości, takich jak: jawność, trwałość, systemowość, przywództwo oraz jakość.

Pomagamy poszukającym wsparcia młodym ludziom. Wspólnie odkrywamy świat wartości i głębię osobistych potencjałów.

Wzmacniamy wzajemne zaufanie, więzi społeczne i obywatelskie zaangażowanie oraz poczucie odpowiedzialności za siebie i innych.

Poznaj stanowisko: Kierownik Obiektu
Zakres obowiązków osoby obsadzone na stanowisku kierownika obiektu jest trudny do scharakteryzowania, uzależniony niemal w stu procentach od przeznaczenia i charakteru prowadzonej w danym obiekcie działalności. W ogólnym zarysie jednak osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynowanie całokształtu prac administracyjno-technicznych, związanych z bieżącym funkcjonowaniem obiektu. W ...
Praca Kierownik Obiektu